wtorek, 11 stycznia 2011

Spojrzyj na świat w innych barwach

  Każdy z nas postrzega inaczej świat. Na to jak go postrzegamy ma wpływ wiele czynników. Popraw sobie nastrój załóż okulary.

  Mój pomysł polega a stworzeniu akcji "Spojrzyj na świat a innych barwach". Akcja ta ma zachęcić mieszkańców Wrocławia do nabrania dystansu i zmiany swoich poglądów. Najbardziej zależy mi na tym żeby ludzie byli bardziej optymistycznie nastawieni do zmian. W końcu idzie lepsze trzeba tylko to dostrzec.

  Mają formę modnych retro okularów.Okulary takie będą wykonane z grubego papieru lub tworzywa sztucznego. Zamiast szkiełek będzie folia.  Chodzi o to żeby były tanie, żeby można było rozdawać je na ulicy mieszkańcom Wrocławia.


  W zależności od tego co dana osoba chce zobaczyć lub co chce powiedzieć innym wymyśliłem różne okulary, które każe mówią co innego np. okulary tęczowe, miłosne, różowe, zielone, przestrzenne, rozrywkowe. 

    Dla turystów i osób, którym się bardzo spodobały można przygotować wersje płatną deluxe. Wykonaną tradycyjnie z plastiku z plastikowymi szkiełkami zabarwionymi na odpowiedni kolor.

1 komentarz:

  1. Dobry pomysł ale wolałbym okulary x-ray rozdawane na ulicach ;]

    OdpowiedzUsuń